Menu

 

Pandora Autism Care

Bakım evlerinde ve hastanelerde bulunan bakıma muhtaç bireylerin, günlük etkinliklerini kayıt altına alarak ve bu verileri analiz ederek, hastaların ideal yaşam seviyesine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Doktor, personel ve günlük hasta etkinliklerinden gelen dataları birleştirerek sistemde ayrıntılı analiz yapabiliyoruz. Bu analizler sonucunda, gerekli süreci tasarlayarak, hastanın gelişim sürecini çıkarıyor ve iyileşme sürecini tahmin edebiliyoruz.

Pandora Autism Care ile hastaya özel analizler yapabiliyor ve kişisel durumlarını kayıt altına alabiliyoruz. Bir hastanın ideal yaşam standartına ulaşması için gereken personel, oda, yatak vb her şeyi tespit ederek, sürecin başında planlamamızı yapabiliyoruz. Böylelikle kaliteli ve ekonomik bir bakım sistemi sunuyoruz.

Olay takip sistemi ile hastaların şiddet, taciz, hiper aktivite, çevre koşulları, sevilmeyen personel gibi tüm özel durumları kayıt altına alınarak, hastaların meyyilli veya rahatsız oldukları konular, ortaya çıkmakta ve özel çözümler üretilmektedir.

Veri girişleri doktor, hasta bakıcı ve sistem uzmanları tarafından bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden yapılabilmektedir.

Share this Post!
  BAŞA DÖN