Menu

HİZMETLERİMİZ

24 SAAT TEKNİK SERVİS, VERİ MERKEZİ

24 SAAT TEKNİK SERVİS, VERİ MERKEZİ

Verdiğimiz her hizmet garanti kapsamındadır , anlaşma gereği garanti kapsami dışında kalan her sorun icin haftanın 7 gunu ve 24 saat boyunca teknik servis birimimiz hizmetinizdedir.

PERSONEL HİZMET İÇİ EĞİTİMİ

PERSONEL HİZMET İÇİ EĞİTİMİ

Kurduğumuz her sistemi için bu sistemi kullanacak kullanacak personelin programları ve teknik bilgilendirmeyi kapsayan hizmet içi eğitimini veriyoruz. Her sistemden sorumlu teknik danışmanlarımız 24 saat boyunca personelinizin her sorusuna cevap vermektedir.

YILLIK BAKIM VE TEKNİK SERVİS

YILLIK BAKIM VE TEKNİK SERVİS

Kurduğumuz sistemlerin yıllık bakımları yapılan anlaşmalar gereği tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

İmalat ve Montaj

İmalat ve Montaj

Her sistem de kullandığımız ürünler kendi imalatımızdır. Hollanda da üretilen bu ürünlerimizin montajı ve bakımları teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.Kaliteden hiçbir zaman taviz vermeyen hizmet anlayışımız ürünlerimiz için referansımızdır.

Pandora Autisme Yazılım Hakkında

Pandora Autisme Yazılım Hakkında

Ülkemizde yazılım sektörünün son yıllarda hızla gelişmesi ile birçok sektörün yönetimini yazılımlar aldı. Artık sağlık sektöründe de hastanelerde hasta kayıt, hasta sevk, taburcu işlemleri gibi temel işlemlerde yazılım teknolojileri kullanılmakta. Dünyada sağlık alanında hastalık seyrini izleyen, içerdiği akıllı destek sistemleri ile hekimin karar almasını kolaylaştıran yazılımlar kullanılmaktadır.

 Pandora Autisme Yazılım Genel Amacı

Pandora Autisme Yazılım Genel Amacı

Hastaların bakımı için tutulan raporların ve diğer bilgilerin en doğru ve pratik şekilde ilgili kişilere; doktor, hemşire, hastabakıcı gibi ilgili kişilere ulaşabilmesi, hastaların günlük aktivitelerinden ve yaşadıkları olaylardan yazılım sistemi ile geliştirilen akıllı karar destek sistemi ile ilerleyen zamanda hastanın gelişmesine dair bilgiler verilmesi ve yönlendirici olacak şekilde terapistlere ve psikologlara ve hasta bakıcılara ipuçları sunabilmesi ...

  BAŞA DÖN