Menu

Pandora Autism Care

Pandora Autism Care günümüz bakım evlerinde sunulan her türlü sağlık hizmetini hastalara en iyi şekilde verebilmek, gelir ve giderleri sağlıklı olarak yönetebilmek, kaynakları doğru yönlendirebilmek ve bakım evi yönetimine stratejik kararlar verebilmesi için bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sistem prensip olarak olabildiğince az iş yükü sağlayarak, kullanıcıların hızlı ve doğru çözümler üretmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Pandora Autism Care tamamı ile “kullanıcı odaklı” olarak geliştirilmiştir.

Pandora Autism Care donanım ve gerekli iletişim altyapılarından oluşur. Pandora Autism Care paket yazlımı ideal bir bilgi sisteminden beklenildiği gibi kullanıcı gereklerini karşılayan, kolay kullanılabilir, etkin, güvenilir, kolay güncellenebilir ve modüler bir yapıya sahiptir. Yazılımın kurulumu aşamasında, işletme gereksinimlerine göre yapılması gereken değişiklikler hızla yapılabilmekte ve özgün yazılımlar oluşturulmaktadır.

Bugüne kadar yurt içinde ve dışında edinilmiş tecrübeler sayesinde, Pandora Autism Care her kapasitedeki bakım evine uyum sağlayabilmektedir. Sunmaya çalıştığımız yazılım paketi, sınırları çizilmiş standart bir paket programdan ziyade bakım evlerinin özgün problemlerine, özgün çözümler sunabilen bir üründür. Alanında uzman yazılım mühendislerimiz, sistemi her geçen gün geliştirmektedir.

“Pandora Autism Care” bir Pandora X Yazılım ürünüdür

Yurt içinde ve dışında edindiğimiz tecrübeler ile ürünlerimizi tasarlamaktayız. Uzman kadromuzla, işletmelere en iyi destek yazılımını sağlama konusunda mükemmeliyet için çalışırken aynı zamanda artan teknoloji ihtiyacını sürekli olarak araştırarak, bu konuda çalışmalar yapmakta ve ürünlerimizin gelişimini sağlamaktayız.
  BAŞA DÖN